MÜÜA KÖÖGIVILJADE TAIMED 1,5€ tk

KONTAKT tel nr 52 05 403 ja e- kiri kivimurd(ät)gmail.com

Ühendust sobib võtta ka taimede edasimüüjatel, suuremate koguste ostmisel on teised hinnad. 

Minu ettevõte ANNELI OÜ on eelnevatel aegadel üle kahekümne aasta tegelenud köögiviljakasvatusega ja peamiselt on olnud avamaal kurk, kõrvits, kabatšok (suvikõrvits). Enda tarbeks ka arbuusid, melonid. Iga hooaja alguses kasvatatakse vajaminevad taimed ja aastate jooksul tuleb neid kokku sadu tuhandeid. Seepärast julgen taimi laiemalt pakkuda. Asi on ikka kaugel sellest, et panen 10 seemet potti ja siis olen taimekasvataja. Kõik sordid on andnud head saaki

Lühiviljalise kurgi taimed on P8 potis, ülejäänud taimed P9 . Lühiviljalise kurgi taimi on ka kassetis maksab 25 euri ja on 64 taime. 

Lühiviljaline kurk, sordid `Dirigent`, `Alpaka´, ´Majestosa´, ´Schubert`, ´Alex´

Pikk kurk e kasvuhoone kurk ´Nikif0r´

Kõrvits ´Kampe Melon´, ´Atlantic Gigant´, ´Mieluna´, ´Rouge vif détampes´

Suvikõrvits (kabatšok) ´Black Beauty´, ´Leila´, ´Orelia´, Calabonita´

Muskaatkõrvits `Violina´, `Naples Long´

Patisson ´Pätisson Orange´

ARBUUS

Siinsel pildil siis arbuusid. Kasvanud avamaal. Erilist vaeva nendega tegelemiseks ei nähtud. Suurim töö oligi hoida peenar umbrohuvaba.  Peamine ongi, et arbuusi ei tohiks liigse agarusega kastma hakata ja sellega peab ka arvestama, et soojalembesed on nad ka. Välja võib taimed istutada kui öine temperatuur on julgelt üle kümne kraadi sooja ja esialgu hoida katteloori all (muidugi kiletunnel sobib ka ideaalselt) Kui arbuus õisi hakkab näitama siis peaks päevasel ajal olema juurdepääs mesilastele, sest tolmlemiseks vajab taim putukaid.

Arbuuside taimed on P9 potis. Erinevaid sorte on viis ´Crispeed´, ´Crimson Ruby´, ´Crimstar´, ´Sugar Baby´, Janosik´

MELON

Melonite taimi kokku nelja erinevat sorti ´Bari´,´Aikido´, ´Juncar´, ´Ananas Meloneid olen kasvatanud nii avamaal kui kasvuhoones. Pigem pooldan avamaal kasvatamist. Jällegi istutada taimed välja kui öine temperatuur küündib 15 kraadi soojani, seejärel hoida katteloor peal.

kivimurd: tutvustus

Aiandustootmisega olen tegelenud üle kahekümne aasta, aga minu hobi ja võib öelda, et kogu minu vaba aeg kulub käsitöö tegemisele. Julgen tunnistada, et kudumisel tunnen ennast päris hästi. Viimastel aegadel olen avastanud meie enda vanad mustrid. Hetkel tunnen, et tööpõld on nii lai ja nimekiri väga pikk mida kõike tahaks teha.
Rubriigid: köögiviljade taimed, sildid: , , , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.