Päris toit

Päris toidust saab mõelda romantiliselt ja suuremeelselt keskkonna suhtes, kuid tegelikult on tänapäeval puhta toidu söömine juba tegevus, mis nõuab eraldi keskendumist. Meie poed on täis odavaid poolfabrikaate ja valmistoitusid. See on mugav ja kiire, kuid millise jälje jätab see pakend ja mis maitseelamuse annab see võrreldes siiski enda valmistatud toiduga?
Sügiseti tasub lihtsalt silmad lahti ringi käia ja igal pool võimalusi näha. Nii saab palju söögipoolist nii viljapuuaiast kui lihtsalt metsast. Üks parimaid kohve on valmistatud just metsast korjatud võilille juurtest.
toit3
metsaannid
Kuivatuskapi ehitamine oli üks parimaid otsuseid. Kuivatatud õunu oli hea nosida juba jõulude ajal. On ju õun vana eestlase mandariin!
-sügis
Kui tervet aeda ei jõua rajada, siis raja pool, aga raja ise. Nii saigi esimesel aastal Kivimurru aiast vaid herneid, porgandeid ja mõned sellerid ja maasikad. Samas need ikka said talveks hoiustatud.
päris toit
Nagu mul üks linnas elav sõber ütles: maale minnes peab ikka grillima. Kui külalised tulevad ning oma lihapakk kaasas on, lükkame selle ka Riga pesumasina taaskasutusel sündinud grilli peale. Minu lemmikud on siiski juustutäidisega šampinjonid. Mmm.
Tooraine tooraineks. Peaasi on ikka see, et toit oleks lihtne, aga ka ilus. Kivimurru julgeme katsetada uusi asju ja tänu sellele hakata looma tervislikku suhet söögi ja söömisega. Mustikad on ikka kõik siitkandi metsadest.
toit marjad
Aeg-ajalt tuleb ennast kostitada ka magusaga. Vasakul on mõned vahvad pähklitest ja kuivatatud viljadest toorbatoonid ning paremal ise valmistatud vegan piparkoogid. 
sõpradega

Kui ilm lubab, tasub einestada õues.
Üksi või sõpradega.
Lihtsalt või pidulikult.